Rezerwuj wizytę
Dołącz do nas:
Top

Zabiegi

Konsultacje podologiczne

Zapraszamy na osobiste konsultacje podologiczne w Lublinie do naszego gabinetu.

Cena: 110 zł

Dobry podolog potrafi zatroszczyć się o stopy. Noszą nas przez całe życie, są narażone na przemęczenie i liczne kontuzje. Cierpliwie znoszą nasz brak zainteresowania i złe nawyki higieniczne. O stopach zaczynamy myśleć dopiero wtedy, gdy bólem lub ograniczeniem sprawności sygnalizują, że mogą zupełnie odmówić posłuszeństwa. Najczęściej nie jest za późno, by cieszyć się sprawnymi i zadbanymi stopami.

Wystarczy jedynie zadbać o nie i zapewnić choćby minimalną rewitalizację. Jeśli chcemy do tego podejść kompleksowo, najlepszą odpowiedzią na problemy stóp będą konsultacje, jakich udzieli specjalista ds. podologii. Zapraszamy Państwa do wizyty, podczas której określimy, jakie zabiegi pomogą odzyskać stopom piękny i zdrowy wygląd oraz stuprocentową sprawność.

Zapraszamy na konsultacje wszystkich z Lublina i całego regionu.

Nasz gabinet podologiczny w Lublinie oferuje kompleksową diagnozę. Dzięki niej pacjenci najpierw poznają kompletną listę schorzeń i problemów do rozwiązania. Po pierwszej wizycie dowiedzą się o przyczynach dolegliwości i kłopotów z codziennym poruszaniem się. Kiedy stanie się jasne, skąd bierze się ból i problemy w codziennym funkcjonowaniu, podolog zaproponuje optymalne rozwiązania. Będą one dotyczyć zarówno doraźnej, jak i dalszej perspektywy. Dla zdecydowanych na prawdziwą odnowę zniszczonych lub zaniedbanych stóp przewidujemy prawdziwy plan kuracji. Złożą się na niego propozycje zabiegów, które pozwolą rozwiązać różne problemy, często występujące jednocześnie.

Leczymy kompleksowo, do skutku i bez zbędnego bólu

Konsultacje, które zaproponuje Państwu cieszący się renomą podolog w Lublinie, dotyczą kompleksowej wizji odnowy waszych stóp. Wyjaśnimy dokładnie i cierpliwie, na czym polega schorzenie, jakie możemy zastosować na nie środki, z czym wiąże się zabieg i jak będzie przebiegał. Podologia to dziedzina medycyny podlegająca błyskawicznemu rozwojowi, więc leczenie większości chorób i stanów ogranicza do minimum ból i dyskomfort. Na każdy, nawet zastarzały i zaniedbany stan znajdziemy właściwą i skuteczną radę. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo zrozumienie i cierpliwość, a podjęte działania będziemy przeprowadzać aż do pomyślnego rozwiązania.

Podczas konsultacji podologicznej sporządzimy pełną listę problemów do rozwiązania

Jeśli chodzi o nasz gabinet podologiczny, Lublin i całe województwo znajdzie u nas pomoc. To miejsce sprzyjające rozwiązaniu wszystkich trapiących pacjentów problemów ze stopami. Podczas konsultacji ocenimy stan nieprzyjemnie wrastających paznokci i wyjaśnimy, jak można je usunąć bez zbędnego bólu. Zaproponujemy leczenie modzeli i innych odbiegających od normy stanów skóry. Nie zapomnimy o dobraniu rozwiązania możliwie jak najmniej ingerującego w organizm. Wykorzystamy odpowiednie metody korekcyjne w przypadku płaskostopia i innych deformacji, wykonując spersonalizowane wkładki, dopasowane do każdej stopy.

To nie wszystko - zdiagnozujemy rodzaj odcisku na podeszwie, wskazując metodę jego usunięcia. Ocenimy stan rozwoju grzybicy i ustalimy terapię pozwalającą zupełnie pozbyć się tego nieprzyjemnego schorzenia. Wasz podolog w Lublinie zajmie się rozpoznaniem każdego przypadku, mając na uwadze dobro pacjenta i cel, który przyświeca mu od zawsze – zdrowe, zadbane i piękne stopy.

Gabinet podologiczny w Lublinie – spraw wyjątkowy prezent swoim stopom

Niezależnie od rodzaju schorzeń i stopnia zaniedbania, specjalista ds. podologii podejmie leczenie, pielęgnację i rewitalizację stóp. Wiemy, że to części ciała kluczowe dla sprawności i komfortu życia. Kompleksowe konsultacje, dzięki którym można wnikliwie ocenić kondycję i potrzeby stopy, to dla nas podstawa późniejszego działania. Zapraszamy do odwiedzin wszystkich pacjentów, by udostępnić to, co oferuje nowoczesna podologia. Zadbamy o tych, którzy chcieliby zapewnić swoim stopom estetyczny i zdrowy wygląd pod opieką specjalisty. Nie zapomnimy także o tych, którzy odczuwają palącą potrzebę leczenia choroby, nie mogąc czekać i odkładać rozwiązania problemu na później. Niezależnie od motywacji, każdy może liczyć na naszą uwagę i zainteresowanie. Liczy się przede wszystkim dobro stóp i ich wpływ na samopoczucie odwiedzających nas w Lublinie pacjentów.


© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij