Rezerwuj wizytę
Dołącz do nas:
Top

Zabiegi

Grzybica paznokci

Paznokcie stanowią element ciała, który świadczy o stopniu dbałości o siebie samego. Często nieestetycznie wyglądające paznokcie są przyczyną wielu uprzedzeń. Podobnie dzieje się z osobami, których dotknęła np. grzybica paznokci. W Lublinie do mojego gabinetu, trafiają pacjenci z różnym zaawansowaniem zmian o podłożu grzybiczym. Każdemu z nich staram się pomóc zahamować chorobę i przywrócić estetyczny wygląd paznokci u stóp. Jeśli nie jesteś pewien czy Twoim problemem jest grzybica paznokci. W Lublinie w Ortopodologicznym Centrum Terapii stóp, przeprowadzam także konsultacje, które wskażą przyczynę zmian powstałych na płytce paznokcia.

Sam zabieg polega na bezbolesnym usunięciu zgrubiałego i kruchego miejsca na paznokciu grzybiczym, specjalnie do tego przeznaczonym frezem, następnie jeżeli będzie możliwość to można zrekonstruować paznokieć przy pomocy specjalnych preparatów przeciwgrzybicznych.

Czas trwania zabiegu: około 30 min
Cena: 290 zł

Pozbądź się przykrego problemu jakim jest grzybica paznokci. Lublin, ul. Matki Teresy z Kalkuty 18a – zapraszam!


© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij