Rezerwuj wizytę
Dołącz do nas:
Top

Zabiegi

Usuwanie brodawek

Jako dyplomowany specjalista ds. podologii, zajmuję się usuwaniem brodawek w Lublinie a także podczas praktyki we Włoszech. Długoletni staż pozwolił mi na wypracowanie szybkiej i bezbolesnej metody usuwania tychże zmian. Wiem, jak uporczywe są zmiany pojawiające się w okolicach stóp, dlatego zabiegi przeprowadzam z duża starannością, aby okres zdrowienia był możliwie najkrótszy, a samo usuwanie brodawek w Lublinie w moim Centrum nie budziło nieprzyjemnych wspomnień.

Brodawki wirusowe (kurzajki) – czynnikiem wywołującym  jest zakażenie skóry ludzkim wirusem brodawczaka HPV (Human Papilloma Virus). Brodawki wirusowe występują bardzo często u dzieci i młodzieży. Są  one popularne u osób korzystających z basenów, szatni sportowych i innych miejsc publicznego użytku. Najczęściej wirus atakuje przy osłabionej odporności. Ze względu na, iż jest to zmiana wirusowa i łatwa w zakażaniu lub rozsiewaniu, w moim gabinecie prowadzi się terapię bez samodzielnego stosowania przez pacjenta, czegokolwiek w domu. Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu. 

Czas trwania zabiegu: około 20 min
Cena: od 130 zł

Zapraszam na usuwanie brodawek w Lublinie w moim Ortopodologicznym Centrum Terapii Stóp.

Centrum Terapii Stóp

© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij