Rezerwuj wizytę
Dołącz do nas:
Top

O nas

Poznaj nasze umiejętności

Specjalista ds. podologii, absolwentka włoskiej Akademii „La Cage Aux Foless” w Rzymie. Doświadczenie i umiejętności zdobywałam w Centrum Benessere Ellea w Rzymie. W celu podnoszenia swoich kwalifikacji uczestniczyłam w wielu szkoleniach potwierdzonymi certyfikatami pod okiem najlepszych specjalistów ds. podologii  między innymi  Piotr Bielawski, który prowadzi od wielu lat gabinet podologiczny w Rzeszowie. Prowadzę usługi na najwyższym poziomie i zaangażowaniu z  zachowaniem zasad antyseptyki i aseptyki. Urządzenia, narzędzia i kosmetyki, na których pracuję, są firmy „Ruck”, która jest liderem na rynku podologicznym. Używam tylko certyfikowanych środków dezynfekcyjnych.

Doświadczenie wykształconego fizjoterapeuty i kosmetologa, w połączeniu z przebytymi kursami i otrzymanymi certyfikatami z zakresu podologii jest gwarancją najwyższego standardu usług, jakim mogą pochwalić się tylko nieliczne gabinety podologiczne.

Zapraszam do mojego gabinetu

Joanna Jarmuł 


Wyróżnienie od Polskiego Towarzystwa Ortotyki i Protetyki Narządu Ruchu Złoty Medal na Targach Rehabilitacjii, Terapii i Pielęgnacji Chorych REHMED PLUS 2015

 

Nasi specjaliści

Joanna Jarmuł 
specjalista ds. podologii

Gabinet Ellea Rzym

 

Ortopodologiczne Centrum Terapii Stóp w Lublinie

 

© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij