Rezerwuj wizytę
Dołącz do nas:
Top

Zabiegi podologiczne

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Zabiegi podologiczne często wykonywane są na zlecenie lekarzy różnych specjalności. Bywa też tak, że pacjent nie zdaje sobie sprawy z konieczności podjęcia terapii stóp lub okolic podudzia. Jednym z niewidocznych w początkowej fazie zagrożeniem stóp jest grzybica paznokci. W Lublinie wykonałam już wiele zabiegów mających na celu pozbycie się tego przykrego problemu. W zakresie prac związanych z paznokciami, z powodzeniem wykonuję także zabieg jakim jest rekonstrukcja płytki paznokciowej. W Lublinie i nie tylko, zabieg ten cieszy się dużą popularnością.

W celu zapewnienia naszym Pacjentom jak największego komfortu oraz bezpieczeństwa podczas korekty lub całkowitego usunięcia wrastających paznokci, zabiegi te wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

To, czego najbardziej unikają pacjenci to usuwanie brodawek i odcisków. W Lublinie, w moim gabinecie dbam o komfort i minimalizowanie bólu związanego z zabiegami, dlatego osoby, które już raz poddały się mojemu leczeniu, doskonale wiedzą, że nie ma powodów, by obawiać się wizyty u podologa.

Profesjonalny taping podologiczny – w Lublinie to nowość! Jest to nowoczesna metoda leczenia, którą z powodzeniem stosuję u wielu pacjentów. Polega on na opatrzeniu miejsca generującego ból, specjalną taśmą/plastrami, które aktywują poszczególne partie mięśni kończyn dolnych. Prawidłowo wykonany taping przynosi natychmiastową ulgę.

Szczególnie przykrą dla pacjentów dolegliwością jest stopa cukrzycowa. W Lublinie istnieje wiele gabinetów oferujących usługi podologiczne. Warto jednak pamiętać, że nieprawidłowo leczona stopa cukrzycowa może prowadzić do poważnych konsekwencji i zagrożeń związanych ze zdrowiem. Zapraszam do naszego Gabinetu na konsultacje podologiczne i profesjonalne leczenie.

© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij