Rezerwuj wizytę
Dołącz do nas:
Top

Zabiegi

Wrastający paznokieć usunięcie

Każdego dnia przemierzamy kilka tysięcy kroków, stąd tak ważna jest prawidłowa higiena stóp i paznokci, polegająca na utrzymaniu ich nie tylko w czystości ale i zdrowej kondycji. Problemy związane ze stopami, często są niesłusznie bagatelizowane i prowadzą do pogłębienia zmian chorobowych, które w efekcie wymagają zaawansowanego leczenia. Zakrzywiająca lub podwijająca się płytka paznokcia prowadząca do okaleczenia otaczającego ją ciała to tzw. wrastający paznokieć. W Lublinie istnieje wiele gabinetów kosmetycznych, do których zgłaszają się osoby z takim schorzenie, jednak tego typu przypadłość wymaga konsultacji specjalisty ds. podologii. Niewłaściwe ,,leczenie” może jedynie pogłębić stan chorobowy, co w efekcie może być przyczyną zakażenia poranionych miejsc.

W wielu przypadkach to niewłaściwe obuwie, a także zbyt inwazyjne skracanie paznokci jest przyczyną zmian w płytce paznokcia. Skutkiem jest wówczas wrastający paznokieć. W Lublinie, w moim gabinecie wykonuję skuteczne i nieinwazyjne zabiegi mające na celu przywrócenie prawidłowego stanu kształtu i kierunku wzrostu płytki paznokcia. W terapii stosowana jest:

- klamra korygująca

- tamponady

Informuję i zwracam szczególną uwagę na profilaktykę stóp i prawidłową pielęgnację paznokcia mającego tendencję do wrastania.

Już dziś wylecz wrastający paznokieć. Lublin, Ortopodologiczne Centrum Terapii Stóp – zapraszam!

Cena: 200 zł 


© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij