Dołącz do nas:
Top

Zabiegi

Klamra korygująca tytanowa na wrastający paznokieć

Zabieg polega na usunięciu wrastającej części paznokcia oraz założeniu klamry ortonyksyjnej, która z odpowiednim naciągiem ukierunkowuje płytkę paznokciową, tak aby paznokieć mógł rosnąć w odpowiednim kierunku, nie dając przy tym dolegliwości .Klamrę na paznokciu nosi się przez okres 5-6 miesięcy i co 4-5 tygodni przychodzi się na wizytę kontrolą i przełożenie klamry. Dolegliwości bólowe ustępują zazwyczaj przy pierwszej wizycie.

Nowość!  Klamra tytanowa na korekcję wrastających paznokci, zakładana bezboleśnie. Jesteśmy jako jedyni na Lubelszczyźnie!

Czas trwania zabiegu: około 40 min
Cena: 150 zł

klamra Rosa Frasera
klamra Rosa Frasera
klamra tytanowa
klamra tytanowa
klamra tytanowa

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Uprzejmie prosimy nie opisywać problemów dotyczących Państwa stóp. Niniejszy formularz służy umówieniu na wizytę. W celu profesjonalnej i rzetelnej analizy problemu, zapraszamy na osobiste konsultacje do naszego gabinetu.

token

© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij