Dołącz do nas:
Top

Zabiegi

Badania stóp

Jeśli nie wiesz czy warto dbać o zdrowe stopy, w Lublinie przyjdź do mojego gabinetu a wyjaśnię Ci dlaczego odpowiednia profilaktyka stóp jest tak ważnym elementem w życiu każdego z nas. To właśnie stopy każdego dnia dźwigają ciężar naszego ciała i pozwalają nam przemierzać dziesiątki kilometrów. Kiedy nic nam nie dolega nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego faktu. Dopiero wtedy gdy stopy dotknięte są chorobą, urazem lub innego rodzaju dolegliwością, normalne dotąd funkcjonowanie staje się uciążliwe i problematyczne. Nawet kiedy dolegliwość nie jest widoczna ,,gołym okiem” warto udać się na badania stóp. W Lublinie w moim Centrum, chętnie pomogę Ci określić problem i opowiem o właściwym leczeniu schorzenia. Z doświadczenia wiem, że tylko profesjonalnie przeprowadzone leczenie ma szanse by przywrócić uczucie zdrowej stopy. W Lublinie w moim gabinecie skutecznie leczę problemy związane ze stopami, wykorzystując przy tym sprawdzone i bezpieczne metody.

Nie bój się badania stóp. W Lublinie w Ortopodologicznym Centrum Terapii Stóp wykonujemy je w sposób profesjonalny i nieinwazyjny. Na podstawie wyników, które uzyskaliśmy projektujemy modele wkładek. Następnym etapem jest wybór materiału. Po odpowiedniej analizie frezujemy wkładki w materiale EVA o odpowiedniej gęstości oraz twardości. Wkładki 3D to produkt indywidualny. 

 

Komputerowa diagnostyka stóp: 130 zł

Cena wkładek ortopedycznych 3D: 250 zł

Płatność z góry

Czas oczekiwania: do 7 dni

 

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

Uprzejmie prosimy nie opisywać problemów dotyczących Państwa stóp. Niniejszy formularz służy umówieniu na wizytę. W celu profesjonalnej i rzetelnej analizy problemu, zapraszamy na osobiste konsultacje do naszego gabinetu.

token

© Centrum Terapii Stóp - 2016. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij